image

Architektura, Architekt z Rzeszowa

Biuro architektoniczne STA-KO z Rzeszowa tworzą architekci z wieloletnim doświadczeniem i pasją. Nieustannie pogłębiamy swoją wiedzę i poznajemy aktualne trendy, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze biuro podchodzi do każdego powierzonego projektu z jak największym zaangażowaniem. Proponowane przez nas rozwiązania dostosowane będą do Państwa potrzeb. W portfolio pracowni projektowej znajdują się dziesiątki zatwierdzonych projektów.

Projekty domów jednorodzinnych

Projekty domów jednorodzinnych opracowane przez nasz zespół są efektem pracy ludzi, dla których architektura i projektowanie wnętrz to pasja. Indywidualne projekty to świetny sposób na pokazanie swoich umiejętności i doświadczenia. Nasi klienci, którzy mieli możliwość skorzystania z naszej usługi projektowania domów jednorodzinnych, doświadczyli naszego profesjonalizmu i indywidualnej organizacji pracy przy wspólnym projektowaniu każdego aspektu ich wymarzonego domu jednorodzinnego.

image
image

Budynki wielorodzinne

Oferujemy kompleksowy projekt domu wielorodzinnego. Projekt realizowany jest w taki sposób, aby uzyskać jak największą powierzchnię użytkową, zachowując atrakcyjność architektury blokowej oraz ciekawą zabudowę otoczenia. Dziś klient jest bardziej wymagający co do estetyki budynku i jego otoczenia, dlatego proponujemy Państwu stworzenie ciekawej architektury, która cieszy nabywcę. Istnieje również możliwość budowy powtarzalnych budynków punktowych lub zabudowy szeregowej, co znacznie obniża początkowe koszty inwestycji. Wspólnie zaplanujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej budowy.

Projekty budynków przemysłowych

Zaprojektowanie budynku przemysłowego to nie lada wyzwanie, ponieważ musi być dostosowane do przeznaczenia i indywidualnych funkcji obiektu. W biurze architektonicznym STA-KO w Rzeszowie doskonale wiemy, że odpowiednio zaprojektowany budynek wpływa na efektywność wykonywanych w nim prac, dlatego przy projektowaniu bierzemy pod uwagę zarówno indywidualne oczekiwania inwestorów, jak i warunki techniczne związane z budynkiem, bezpieczeństwo procesu budowy i użytkowania.

image
image

Aranżacja powierzchni biurowych

Biuro architektonicznie STA-KO z siedzibą w Rzeszowie oferuje aranżację powierzchni biurowych w Rzeszowie i okolicach. Aranżacja wnętrz jest naszą pasją, za którą stoją lata doświadczenia. Stale monitorujemy aktualne trendy w aranżacji biur. Ze względu na lokalizację firmy naszą działalność skupia się na Rzeszowie, ale jesteśmy otwarci na współpracę z klientami z całego kraju.

Projekt wnętrz lokali usługowych

Projektowanie wnętrz wymaga wielu godzin przemyśleń. Dzięki nam, osoby prowadzące działalność usługową w województwie podkarpackim, dostaną wyjątkowy pomysł na udekorowanie lokalu usługowego. Jego wielkość, lokalizacja i aktualny stan nie mają znaczenia. Koncepcja aranżacji wnętrz jest ważna, ponieważ opiera się na stworzeniu funkcjonalnej i jednolitej przestrzeni. Nasi architekci przedstawiają każdemu inwestorowi pomysł na dekorację w kilku różnych wersjach.

image
image

Biuro Projektowe Rzeszów

Każde nowe zlecenie jest dla nas wyzwaniem, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami nasze biuro projektowe oferuje opiekę nad całą inwestycją. Nadrzędnym celem naszego biura projektowego jest harmonijne połączenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i planowania przestrzennego, co pozwala na tworzenie wyjątkowych miejsc, zarówno prywatnych, jak i publicznych.

Zamknij