image

Blisko 30 lat doświadczenia

Firma „STA-KO” została założona w roku 1992, przez Romana Lalickiego. Na początku swej działalności, firma specjalizowała się w wykonywaniu elewacji wraz z dociepleniem, wszelkich obiektów budowlanych.

W 2019 roku firma została przejęta przez Macieja Lalickiego i obecnie funkcjonuje pod nazwa „Maciej Lalicki STAKO”, a jej głównym nurtem działań jest projektowanie i wykonawstwo obiektów budowlanych na terenie Polski i zagranicą.

W ciągu blisko 30 lat swojej działalności, zgromadziliśmy ogromne doświadczenie w zakresie budownictwa ogólnego. Ponadto systematycznie poszerzaliśmy zakres wykonywanych prac, aby móc oferować Państwu szeroki wachlarz usług na bardzo wysokim poziomie.

Od pomysłu po odbiór kluczy

Obecnie posiadamy własną pracownię projektową i zatrudniamy wykwalifikowanych projektantów. Naszą specjalnością są projekty indywidualne, ale zajmujemy się również adaptacją projektów typowych. Tworzymy oryginalne projekty dopasowane do konkretnych potrzeb inwestora. Pomagamy klientom na każdym etapie, rozpoczynając od zakupu działki, aż do odbioru kluczy.

Co więcej, nasi specjaliści przejmą wszystkie obowiązki urzędowe związane z postępowaniem administracyjnym. Na koniec wykonamy odbiór domu wraz uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie obiektu.

image
image

Wsparcie na każdym etapie

Jeżeli nie mają Państwo pomysłu, bądź czasu na urządzenie wnętrza, gwarantujemy profesjonalną pomoc zespołu naszych architektów. Oferujemy fachową wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie zdobyte poprzez pomyślne zrealizowanie wielu projektów.

Dewizą naszej firmy jest spełnianie oczekiwań klienta, poprzez wysoką jakość oferowanych usług. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów.Zamknij